Jeśli chcesz pracować w korporacji, lubisz rozwiązywać techniczne problemy - wybierz bootcamp Java Developer. Jeśli masz w sobie coś z artysty, chcesz pracować w mniejszej firmie, software house, tworzyć strony internetowe - wybierz bootcamp Web Developer.


Jeśli widzisz siebie  w mniejszej firmie, np. software housie, startupie, lubisz kiedy do wykonania masz kilka mniejszych zadań, chcesz tworzyć strony internetowe i aplikacje webowe - wybierz bootcamp WebDeveloper. Jest to szkolenie zaczynające się od poznania front-endu od podstaw, a kończy się na  złożonych aplikacjach programowanych w JavaScript. WebDeveloper to idealny wybór dla osób, które nie miały wcześniej styczności z programowaniem.


Jeśli chcesz pracować w korporacji, lubisz rozwiązywać problemy,jesteś nastawiony na tworzenie jednego dużego projektu rozłożonego w czasie,  chcesz programować aplikacje - wybierz bootcamp Java Developer. Java Developer to wybór dla tzw. osób technicznych i/lub takich, które miały styczność z programowaniem.. Java to od lat najpopularniejszy język programowania, bardziej wymagający od Webdevelopera w nauce, ale też charakteryzuje się wysokimi zarobkami.Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, który bootcamp wybrać  Web Developer czy Java Developer, obejrzyj poniższe nagranie.